Kullanıcı Adı Şifre
Şifremi Unuttum?
Üye Ol!
Site İçi Arama
Kurumsal

PatoLab, 2007 yılında İstanbul'da özel bir şirket olarak kurulmuştur. PatoLab, yaptığı araştırmalar ve üretimler ile kısa sürede yeterli bir ürün portföyüne ulaşmış ve Türkiye pazarında hakettiği yeri almıştır.

PatoLab'in kuruluş amacı, insan sağlığının korunması için gerekli olan teşhis ve araştırma amaçlı ürünleri Dünya ve Türkiye pazarına sunmaktır.

PatoLab'ın devamlı büyümesini sağlayan neden de budur. Bilimsel toplantı, kongreler ve özellikle de araştırma çalışmalarına verilen destek ile PatoLab, akademisyenlerimizin takdirini toplamaya devam etmektedir.

PatoLab, uluslararası tıp fuarı ve kongrelerde, teşhis ve araştırma alanlarındaki her türlü yeniliği takip etmekte, dünyanın önde gelen üretici firmaları ile her yıl yeni anlaşmalar yaparak ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir.

PatoLab, Türkiye ve KKTC'de oluşturduğu geniş bayi ağı ile müşterilerine en kısa sürede ulaşmayı amaçlamaktadır. 2009 yılı sonunda yenilenen ve kendi alanında örnek gösterilen web sitesi ile PatoLab yepyeni bir yüze kavuşmuştur.

PatoLab'ın bütün çalışanları insan sağlığına en yüksek kalitede hizmet verebilmek için el ele vermiştir. Herbiri kendi alanında uzmanlaşmış, gerekli tıbbi eğitimi almış olan elemanlarımız, şirket içi eğitim ve seminer programları ile bilgilerini güncel tutmaktadır. Düzenli olarak yapılan aktiviteler ile ekip ruhu geliştirilmekte, çalışanlar birbirlerini daha iyi tanıma imkanı bulmaktadır.

PatoLab, sizlerden aldığı takdir, güven ve destek ile kendi alanında emin adımlarla yürümektedir. İlginize teşekkür ederiz...


 
  Patolab Biyomedikal Cihazlar ve Sarf Malzemeler San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. WEB TASARIM  EDIT BRAND STUDIO